Про компанію

КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» створено рішенням Харківської обласної ради від 08 вересня 2016 року № 284-VII «Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ФАРМАЦІЯ», припинення деяких комунальних підприємств шляхом х злиття у КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ФАРМАЦІЯ» та внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 20 червня 2013 року № 780-VI».
Підприємство зареєстроване 25.10.2016 р.
Повне найменування підприємства: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ФАРМАЦІЯ».
Скорочена назва підприємства – КП ХОР «ФАРМАЦІЯ».
Місцезнаходження та юридична адреса підприємства: 61075, Україна, Харківська обл., м. Харків, проспект Архітектора Альошина, 37.
Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі підприємства: 40913121.
Організаційно-правова форма: комунальне підприємство.
Форма власності: комунальна власність.
Форма фінансування: госпрозрахунок.
Органом управління майном Підприємства є Харківська обласна рада.
Підприємство займається роздрібною торгівлею лікарськими засобами всіх номенклатурно — правових (без рецепта та за рецептом лікаря), всіх класифікаційно — правових груп (сильнодіючих, отруйних, комбінованих) фармацевтичними товарами, медикаментами, товарами медичного призначення, косметичними засобами, засобами особистої гігієни, дитячим та дієтичним харчуванням, а також біологічно активними добавками.
КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» є базою для проходження інтернатури для провізорів-інтернів вищих навчальних закладів. КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» створює належні умови для набуття провізорами-інтернами необхідних умінь, професійних знань та практичних навиків і здійснює контроль за виконанням індивідуальних навчальних планів підготовки провізорів-інтернів.
КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» підтримує та бере участь в Урядовому проекті «Доступні ліки», підтримує роботу по обслуговуванню пільгових категорій громадян за безкоштовними рецептам, ліквідаторів аварії ЧАЕС, хворих на цукровий діабет, хворих на орфанні та онкологічні захворювання.